Online Randevu Almak İçin

LAZER EPİLASYON

Lazer Epilasyon veya saç çıkarma vücuttaki istenmeyen kılların kalıcı veya geçici olarak vücuttan uzaklaştırılmasını sağlayan yöntemlerin genel adıdır. Kıl tipik olarak insan vücudunun her yerinde büyür. Kıllar ergenlik sırasında ve sonrasında daha görünür hale gelebilir.

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı, cilt bütünlüğünü destekleyen, görünümünü iyileştiren ve cilt koşullarını hafifleten uygulamalar dizisidir. Cilt bakımı kozmetik ve dermatolojik bakıma ayrılır.

Hİ - FU ( Ameliyatsız Yüz Germe )

Yüksek şiddetli fokuslu ultrason (HIFU) teknolojisi kullanarak uygulanan ameliyatsız yüz gençleştirme işlemidir. Cildin alt katmanlarındaki dokuya ses dalgaları ileterek dokuda kolajen arttırımını sağlar. 

BÖLGESEL İNCELME

Bölgesel İncelme sistemi sayesinde, vücudun bağışıklık ve savunma sistemi görevlerini aksatmadan, yavaşlamadan yerine getirir. Aynı zamanda vücutta bulunan lenf sıvısının tamamının dolaşımının sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlar. Yazın sıcak ortamı vücudumuzda ödem oluşturur. Lenf Drenaj ile vücuttaki ödeme veda edebilirsiniz.

OZON BAKIMI

Yaşlılıkla birlikte cilt sağlıklı görüntüsünden kopabilir. Yaş ilerledikçe hücre sayıları azalır, epidermis yapı yorulur, keratin katmanı artar; deformasyonlar ve elastikiyet kayıplar başlar. Solunum enzimlerinin çalışma gücü azaldıkça hücrelerin enerjisi eskisi gibi yetmez. Epidermis hücreler artık kendini yenileyemez, elastik lifleri parçalanır.

HYDRAFACİAL AMERİKAN CİLT BAKIMI

Hydrafacial, benzersiz teknolojisi sayesinde cilt problemlerini tek uygulamada çözen ve cildin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen cilt bakımı uygulamasıdır. Hydrafacial tedavisinin klasik cilt bakımı tedavilerinden farkı; uygulama sırasında akne ya da siyah noktalar temizlenirken cilde elle temas edilmemesidir. Bunun yerine vakumlu başlıklar kullanılır.

SOMON DNA

Günümüzde oldukça popüler olan Somon DNA tedavisi, saf hyalüronik asit ve somon balığı spermlerinden elde edilen polinükleotidlerin, ciltte hücre yenileme amacıyla kullanıldığı cilt gençleştirme yöntemlerindendir. Yaygın olarak gençlik aşısı adıyla da bilinmektedir. Hızlı canlandırma ve gençleştirme etkisiyle yaygın olarak talep edilmektedir.

AKNE BAKIMI

Akne Bakımı Nedir ? Akne, çeşitli etkenler nedeniyle cilt yüzeyinde meydana gelen farklı türlerdeki bezelere verilen bir tür cilt rahatsızlığıdır. Cilt yüzeyi, yapı itibariyle ekseriyetle kendisini yenileyen bir forma sahiptir. Birtakım komplikasyonlar nedeniyle söz konusu yenilenme sürecinde cilt yüzeyi bazı reaksiyonlar göstererek akne ve benzeri tepkimelere neden olur.

LEKE BAKIMI

Pürüzsüz, canlı, ışıltılı bir yüz için güzelliğinize, gençliğinize gölge düşüren cilt lekelerine, size en uygun leke tedavisi ile veda etmek ister misiniz? 

Cilt lekelerinden kimse hoşlanmaz. Ama tahammül edilebilecek derecede olanları, kapatıcılarla, makyajla bir nebze hafifletildiğimiz için bu tür lekelerle bir şekilde baş ediyoruz. Fakat her kadının hayali porselen gibi pürüzsüz ve lekesiz bir cilde sahip olmaktır.

Bir de gerçekten aynaya baktığında kişinin moralini bozacak, sosyal hayatını kısıtlayacak kadar rahatsızlık verecek derecede olan leke sorunları  var ki, düne kadar bu lekelerden kurtulmak o kadar kolay değildi. Neyse ki gelişen medikal teknolojisi ve cilt bakımında dermatolojik olarak geldiğimiz nokta, leke tedavilerinde imkansızı başarmamızı sağlıyor.

SKAR BAKIMI

Cildimizin her zaman pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini isteriz. Ancak cildimizin bazı bölgelerinde özellikle yanak ve burun çevresinde yoğun olarak meydana gelmekle beraber yüz bölgesinde oluşan gözenekler, kişileri oldukça rahatsız etmektedir.

Büyük gözeneklere neden olan birçok faktör bulunmaktadır ancak üç ana nedeni; yaş, genetik faktörler ve son olarak kilo gibi çeşitli nedenlere bağlı olarak fazla salgılanan ter ve yağ atıklarıdır.

ANTİ AGİNG

Cilt altında bulunan ve cilde esnekliğini, gerginliğini kazandıran kollajen ve elastik lifler ultraviyole etkisiyle kalitesini yitirirler. Böylece cildin gerginliği azalır, cilt yer çekimine karşı verdiği savaşı kaybeder ve zamanla ciltte sarkma, kırışıklıklar meydana gelir. Bu nedenle sürekli bakıma ihtiyaç duyar. Güneş ışınları, çevresel kirlilik, duygusal durum, uykusuzluk gibi hassas stres faktörlerinden etkilenir. Bu faktörler özellikle alın ve yanaklardaki çizgilerin oluşumunu destekler.

KARBON PEELING

Güneş Lekelerinin Giderilmesi: Göz çevresi, alın, dudak üstü gibi belli bölgelerde daha koyu ve yüzün genelinde irili ufaklı lekeler, renk farkları olarak da karşımıza çıkan güneş lekelerinin giderilmesinde Işık Peeling 4 – 6 seansta tam istediğimiz sonucu genellikle sağlar.

G5 MASAJI

G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit gidermede ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm tedavilerinde de oldukça başarılıdır.

Selülit; vücut içerisinde bulunan ve kana akışkanlığını veren suyun damar dışına sızarak, deri ve yağ dokusu arasında oluşan ödem birikmesidir. Dolaşım bozuklukları, cildin elastikiyetini sağlayan değerlerde azalma, aşırı kahve ya da çikolata tüketimi, gebelik ve hareketsizlik selüliti tetikleyen temel etkenlerdir. Selülit gidermede uzun yıllardır G5 masajı uygulaması yapılmaktadır.

EMSLIM

Emslim vücut sıkılaştırma; pasif jimnastik ve kas simülasyonunda dünyadaki en gelişmiş sistemdir. EMS teknolojisi ile BodyThin elektromanyetik dalgalar yaratarak derinin altına iner ve bölgedeki kaslara ulaşır. Bu bölgede spor ile yapılamayacak kadar kasılma yaratarak vücut sıkılaştırma sağlar. Daha fit olmak isteyen, daha sportif ve kaslı görünmek isteyenlerin 1 numara olarak tercih ettiği bir sistemdir. Özellikle spora gitmeye üşenenler, vakti olmayanlar ve tek seferde çok daha fazla etki görmek isteyenler için biçilmiş kaftandır.